Fotel do wnętrza glamour- jak wybrać?

Fotele w naszych domach spełniają jedną z bardziej istotnych ról. Nie da się bowiem ukryć, że w dużej mierze, te meble są wielofunkcyjne. Głównie na nich wypoczywamy, jednak z drugiej strony, czasem wykorzystujemy je jako dodatkową szafę. Warto zauważyć, że fotele w salonie stały się już tradycyjnym elementem wyposażenia. Z całą pewnością zauważymy również, że sklepy meblowe oferują niezliczoną ilość modeli, a każdy z nich ma za zadanie wpasować się do innego rodzaju wnętrza. Wobec tego, jaki fotel dopasuje się do salonu zaaranżowanego w stylu glamour?

Fotel tapicerowany- idealny dodatek do salonu zaaranżowanego na styl glamour

Styl glamour we wnętrzach to przede wszystkim blask i niezwykle wysoki połysk. Wszystko ma być ekskluzywne i oczywiście bardziej wyraziste. Wobec tego warto zwrócić uwagę na tapicerowane fotele Konin. Meble tapicerowane od wieków były już wyznacznikiem hollywoodzkiego blichtru we wnętrzach. Tapicerowany fotel będzie więc stanowił idealny uzupełnienie salonu glamour. Oczywiście warto wybrać tego typu mebel, który nie jest zwyczajny i tą zwyczajnością nie poraża. Mowa tu o tym że guziczki przy tapicerowaniu mogą przybierać np. kształt diamencików czy po prostu odznaczać się wysokim połyskiem.. Co więcej można wybrać również fotel z chromowanymi nóżkami. Ten efekt – chromowania metalu lub innych tworzyw – stał się prawdziwym hitem we wnętrzach glamour. Dodaje on niesamowitego, metalicznego efektu, który pięknie połyskuje i przyciąga uwagę.

Jaki kolor fotela będzie pasował do wnętrza w stylu glamour?

Nie da się ukryć, że w stylu glamour zwykle dominują kolory białe, czarne, srebrne i złote. Jednak obecnie do wnętrz w stylu glamour dobiera się również coraz to bardziej wyraziste akcenty kolorystyczne. Wobec tego, jeśli w kręgu naszych zainteresowań jest fotel, to warto odwiedzić sklep meblowy Konin lub w każdym innym mieście i zdecydować się na fotel tapicerowany w kolorze butelkowej zieleni. Ten kolor w przejawia się obecnie w wielu trendach wnętrzarskich, a do stylu glamour wykorzystuje się go niezwykle często. Taki fotel tapicerowany, będzie stanowił jeden z bardziej wyrazistych akcentów, który z pewnością przyciągnie uwagę każdego gościa, a także i domownika. Wnętrza, a dokładniej salony, w stylu glamour z takim dodatkiem będą prezentowały się znacznie bardziej nowocześnie i efektownie. Jeśli butelkowa zieleń do nas nie przemawia, zawsze można zdecydować się na inny kolor jak np. bordo czy khaki. One również dopasują się do salonu glamour.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najchętniej czytane

Zobacz również

Tutaj może być Twoja reklama