Łóżko małej księżniczki – jak je zaaranżować?

Każda córka jest dumą mamy i oczywiście oczkiem w głowie swojego taty. Małe dziewczynki, czy może raczej małe księżniczki muszą mieć więc zapewnione w swoimi pokoju dokładnie wszystko to, co najlepsze. Oczywiście największe względy należy poświęcić na to, by zaaranżować odpowiednio łóżko. Dziewczynki zwykle mają swoje wymagania i dość wyrafinowane gusta. Rodzice więc dwoją się i troją, by w nie trafić i wyczarować swojej małej księżniczce prawdziwie królewskie warunki do wypoczynku. Wobec tego, w jaki sposób można zaaranżować perfekcyjne łóżko dla dziewczynki?

Pościel w odpowiedni wzór to podstawa łóżka małej księżniczki

Pościele dla dziewczynek muszą być absolutnie wyjątkowe. Mała księżniczka bowiem nie zadowoli się pościelą, która w żaden sposób nie trafi w jej wyszukane gusta. Na szczęście w tym wypadku rodzice absolutnie nie powinni się martwić. Na rynku tekstyliów do sypialni, w kategorii dziecięcej można będzie znaleźć wiele, różnorodnych modeli pościeli. Dziewczynki z pewnością uwielbiają kolor różowy i cukierkowy, a także wszelkie motywy bajkowe nawiązujące oczywiście do księżniczek i bohaterek bajek. Wobec tego to właśnie takie pościele sprawdzą się najlepiej. Dodatkowo trzeba zauważyć, że coraz popularniejszym rozwiązaniem stają się pościele 3D. Są to pościele z nadrukiem wykonanym w trójwymiarowej technologii. W praktyce są one niezwykle żywe i dynamiczne, a także sprawiają nieodparte wrażenie, że na danej pościeli rzeczywiście „coś” się dzieje. Wybór więc pościeli z nadrukiem wykonanym w 3D sprawi, że cały pokój naszej małej księżniczki będzie wyglądał na bardziej ożywiony, a ona sama z pewnością doceni oryginalną, bajkową pościel, jaką obdarzyli ją rodzice.

Nie zapomnijmy o perfekcyjnie dopasowanym prześcieradle

Nie da się ukryć, że bardzo często w ferworze znalezienia idealnej pościeli, zapominamy o konieczności znalezienia równie idealnego prześcieradła. Dlaczego jest to tak istotne? Otóż to właśnie ono będzie oddzielało skórę naszej córeczki od ewentualnych roztoczy i drobnoustrojów, które i tak znajdują się na materacu. Można więc śmiało powiedzieć, że prześcieradła z gumką 160×200 czy w każdym innym, dopasowanym do łóżka rozmiarze, będą tym perfekcyjnym wyborem. Wszystko za sprawą elastycznej gumki, która jest swoistą gwarancją na to, że prześcieradło utrzyma się na właściwym miejscu dokładnie przez całą noc. Nie będzie się ono zwijać i rolować, a co za tym idzie nie wybudzi naszej pociechy ze snu. W takie prześcieradło z pewnością warto zainwestować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najchętniej czytane

Zobacz również

Tutaj może być Twoja reklama