Nurtuje Cię jakiś problem wychowawczy? Konkurs!

Dzisiaj świętujemy 300 polubień projektu Dziewczynka Pełna Mocy na Facebooku i mamy dla Was z tej okazji prezent – niespodziankę! Ogłaszamy konkurs związany z wyzwaniami wychowawczymi, który jednocześnie pozwoli Wam poczuć się jak milionerzy!

Kobiety przy komputerze-napisz-emailWyobraźcie sobie, że jesteście niezwykle bogaci. Akurat nurtuje Was jakiś problem wychowawczy związany z Waszą córką i już od kilku dni nosicie się z zamiarem wrzucenia zapytania na ten temat w Google. Potrzebujecie informacji, pomysłów i inspiracji, a Waszym nadrzędnym celem jest poradzenie sobie z sytuacją w taki sposób, żeby umocnić dziewczynkę.

Niestety życie to życie, ciągle dzieje się coś w domu albo w pracy, ciągle gdzieś gonimy, a kiedy już jest chwila czasu, to, tak szczerze mówiąc, nie chce się nam za bardzo siedzieć przed komputerem.

Brzmi znajomo?

Gdybyśmy byli milionerami, to po prostu zlecilibyśmy naszym osobistym asystentom następujące czasochłonne zadania: znalezienie pięciu dobrych stron internetowych na temat nurtującego nas problemu; przeczytanie i wybranie najlepszych i najważniejszych informacji z każdego; na tej podstawie przygotowanie streszczenia na 2-3 strony w Wordzie i wysłanie go do nas e-mailem. Wtedy naszym jedynym zadaniem byłoby już tylko przeczytanie tekstu – i zadecydowanie, które z tych porad wdrożyć w życie.

Matka i córka spacerują i rozmawiają

Podczas, gdy asystenci siedzą z nosem w internecie, my spędzamy czas z dziećmi, rodziną, partnerami, na siłowni, w lesie, z przyjaciółmi, albo po prostu czytamy dla przyjemności książkę w hamaku albo na plaży.

Byłoby cudownie, prawda? 

Dzisiaj oferujemy Ci możliwość doświadczenia tego momentu. Jeśli nurtuje Cię problem wychowawczy dotyczący Twojej córki – napisz do nas na kontakt@dziewczynkapelnamocy.pl. Autorki i autorzy najciekawszych i najczęściej powtarzających się zapytań otrzymają takie właśnie użyteczne streszczenie – a tym samym oszczędzą 2-3 godziny czasu na wyszukiwaniu jakościowej informacji w internecie.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń do poniedziałku 31 lipca 2017!

Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na częściowe lub całościowe upublicznienie treści korespondencji pomiędzy Tobą a projektem Dziewczynka Pełna Mocy. (*W tym poważnie brzmiącym stwierdzeniu chodzi tylko o to, żeby inne osoby też mogły skorzystać z przygotowywanych przez nas informacji.)

Obserwuj nas na Bloglovin