BFG: Bardzo Fajny Gigant

BFG: Bardzo Fajny Gigant to kolejny mistrzowski film Stevena Spielberga o imponujących efektach specjalnych. Olbrzym BFG para się chodzeniem po nocach od domu do domu i darowaniem dzieciom snów. Gdy którejś nocy przyłapuje go mała Sophie, zabiera ją ze sobą do kraju Gigantów, aby nie wygadała innym, co zobaczyła.

Sophie ma głowę na karku i silny głos, więc, zamiast się bać, wdaje się w odważne dyskusje z Gigantem. W efekcie zaprzyjaźniają się i Sophie stopniowo odkrywa tajniki jego fascynującej pracy, a także jego bolesne tajemnice.

Sophie spotyka też inne olbrzymy, które okazują się wredne i niebezpieczne, a więc zupełnie inne niż Bardzo Fajny Gigant. Zaczynają one poważnie uprzykrzać życie Sophie i BFG. Wychodzi też na jaw, że stwarzają one zagrożenie dla innych dzieci mieszkających w Anglii. Wtedy Sophie opracowuje sprytny i odważny plan pokonania ich, który prowadzi ją i BFG do samego pałacu królowej Wielkiej Brytanii.

Piękna i magiczna bajka zaskakująca zarówno fabułą, jak i scenerią, na podstawie książki Roalda Dahla o tym samym tytule.

Opis

Dodatkowe informacje

wiek

7+

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “BFG: Bardzo Fajny Gigant”