Książka z naklejkami Make Faces

‘Make Faces’ to książka z naklejkami, która Cię zaskoczy. Rozwija kreatywność u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Pomysł jest dość prosty: książka to seria kartek z różnymi twarzami, które są w środku puste. Na końcu książki znajdują się naklejki z oczami, nosami, ustami i kilkoma akcesoriami, jak muszka, kolczyki czy kokardka. Zadaniem dziecka jest zadecydowanie, które naklejki zostaną przyklejone na którą twarz.

Twarze są zrobione tak pomysłowo, że nie nasuwają się żadne oczywiste rozwiązania, co przykleić gdzie. Każda twarz staje się więc nietuzinkową kreacją.

Dzieci podczas aktywności rozwijają poczucie autonomii i wolności artystycznej. Każdy w rodzinie będzie miał ochotę zrobić chociaż jedną twarz, nawet dorośli.

Ze względu na oryginalność pomysłu nawet dziewczynki, które na co dzień odmawiają wszystkiego, co nie jest w różu, potrafią zafascynować się tą książeczką. Sprawdziliśmy!

Kategoria: Tag:

Opis

Informacja o zakupach na Amazon.co.uk z wysyłką do Polski.

Koszt wysyłki do Polski około 20 złotych.

Jeśli płacisz kartą Visa, Maestro lub American Express, która jest w Złotówkach, Amazon zaproponuje Ci cenę w Złotówkach po wprowadzeniu numeru karty na końcu transakcji.

Ceny mogą wahać się ze względu zmiany kursów waluty, ale całość powinna wynieść około 72 złote.

Dodatkowe informacje

wiek

4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 8-9

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Książka z naklejkami Make Faces”